Apartament 2+1 ne shitje te Rruga Hoxha Tahsim ne Tirane

 • 82.000€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament 2+1 ne shitje te Rruga Hoxha Tahsim ne Tirane

2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 82.000€

Details

 • Price: 82.000€
 • Size: 81 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Rruga Hoxha Tahsim, prane parukeri Frida, shitet Apartament 2+1, me siperfaqe 81.4 m2, kati i 6 (i fundit) i nje pallati ekzistues. Apartamenti organizohet nga dhoma e ndenjes+ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto, dhomat e gjumit jane te shtruara me parket, me orientim nga perendimi dhe dritare me grila persiane. Disponon certifikate pronesie.

Shitet 82 000 Euro

 • Address Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME