Apartament 2+1 ne Shitje Te Rruga e Durresit Tirane

 • 90.000€
10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament 2+1 ne Shitje Te Rruga e Durresit Tirane

10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 90.000€

Details

 • Price: 90.000€
 • Size: 88 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Rruga e Durresit, afer Ambasades Polake, shitet Apartament 2+1, siperfaqe 88 m2 (55 m2 ne Hipoteke), kati 4 ne nje pallat egzistues, i rikonstruktuar totalisht, parket. Apartamenti organizohet ne soxhorno, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualeti, koridori , ballkon dhe depo.Orientimi J-P

Shitet 90 000 Euro

 • Address Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 10 Rr. Durresit / Prokuroria

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME