Apartament 2+1 ne shitje te Rruga Aleksander Moisiu ne Tirane

 • 92.750€
4 Kinostudio / Porcelan, Rruga Aleksandër Moisiu, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament 2+1 ne shitje te Rruga Aleksander Moisiu ne Tirane

4 Kinostudio / Porcelan, Rruga Aleksandër Moisiu, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 92.750€

Details

 • Price: 92.750€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Kinostudio, Rruga Aleksander Moisiu, shitet Apartament 2+1, me siperfaqe 105.4 m2, kati 3, pallat i ri ne ndertim. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe 2 ballkone. Orientimi Perendim.

Shitet 105.4 x 880 = 92 750 Euro i pa diskutueshem

 • Address Rruga Aleksandër Moisiu, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME