Apartament 2+1 ne shitje te Qesarake, te Auto Kalaja

 • 70.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Qesarake
shitje

Apartament 2+1 ne shitje te Qesarake, te Auto Kalaja

3 Fresku / Linze / Dajt, Qesarake
 • 70.000€

Details

 • Price: 70.000€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: shitje

Description

Qesarake, afer Auto Kalaja, shitet apartament 2+1, me siperfaqe 105 m2, kati i 3 banim, me ashensor. Shitet pjeserisht i mobiluar. Apartamenti organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. Orientimi jug
Disponon dokumentacion te rregullt

Cmimi 70 000 Euro

 • Address Qesarake
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia