Apartament 2+1 ne Shitje te Porcelani ne Tirane

 • 70.000€
4 Kinostudio / Porcelan, Rruga Xhanfize Keko, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament 2+1 ne Shitje te Porcelani ne Tirane

4 Kinostudio / Porcelan, Rruga Xhanfize Keko, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 70.000€

Details

 • Price: 70.000€
 • Size: 94 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Rruga Xhanfize Keko, afer rrethrrotullimit te Klanit, shitet Apartament 2+1, siperfaqe 94 m2, kati 8(jo i fundit) me ashensor, me Hipoteke, i mobiluar. Apartamenti organizohet ne soxhorno, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, koridor, tualet dhe ballkon. Orientimi Jug-Perendim.

Shitet 70 000 Euro

 • Address Rruga Xhanfize Keko, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME