Apartament 2+1 ne Shitje te Misto Mame ne Tirane

 • 78.000€
6 Yzberisht / Misto Mame, Rruga Besim Alla, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament 2+1 ne Shitje te Misto Mame ne Tirane

6 Yzberisht / Misto Mame, Rruga Besim Alla, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 78.000€

Details

 • Price: 78.000€
 • Size: 103 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Rruga Besim Alla, pallatet Dilo, shitet Apartament 2+1, siperfaqe 103.6 me Hipoteke, kati 2 me ashensor, i mobiluar ne menyre bashkohore, parket , kondicioner. Apartamenti organizohet ne soxhorno, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, koridori, tualeti, depo dhe ballkoni. Orientimi Jug-Perendim. Ne cmim eshte i perfshire edhe nje garazhd 27 m2, i mbyllur me qepen dhe me pult.

Shitet 78 000 Euro

 • Address Rruga Besim Alla, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME