Apartament 2+1 ne Shitje te Mine Peza ne Tirane

 • 157.950€
9 Rr. Fortuzi / Mine Peza, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament 2+1 ne Shitje te Mine Peza ne Tirane

9 Rr. Fortuzi / Mine Peza, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 157.950€

Details

 • Price: 157.950€
 • Size: 117 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Rruga Mine Peza, shitet Apartament 2+1, siperfaqe 117 m2, kati 5 ne nje kompleks modern ne ndertim. Apartamenti organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ballkon. Mine Peza Residence ju ofron hapsira me cilesi te larte ndertimi dhe te mireorganizuara te cilat garantojne nje jetese me standarte maksimale.

Shitet 157 950 Euro

 • Address Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Rr. Fortuzi / Mine Peza

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME