Apartament 2+1 ne shitje te Lake View Residences ne Tirane

 • 233.190€
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Rruga Kristo Luarasi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament 2+1 ne shitje te Lake View Residences ne Tirane

5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Rruga Kristo Luarasi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 233.190€

Details

 • Price: 233.190€
 • Size: 130 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 130 m2, kati 7 përballë liqenit artificial të Tiranës, Lake View Residences po marrin formë për të krijuar një kompleks unik që do të ridimensionojë jetesën moderne dhe elegante në Tiranë. Projekti ofron standartet më të larta në ndërtim dhe shërbime. Lake View Residences, të projektuara për tu shndërruar në ndërtesat më luksoze të banimit në Shqipëri, ofrojnë 600 njësi banimi të projektuara në mënyrë elegante, 950 hapësira të bollshme parkimi dhe struktura të integruara shërbimi dhe argetimi, të gjitha të shtrira në një sipërfaqe prej 129,000 m2. Apartamenti eshte i organizura nga soxhorno, kuzhin me vehte, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, depo, korridor dhe ballkon. Apartamenti ka orientim Jug/Perendim.

Shitet 233 190 Euro

 • Address Rruga Kristo Luarasi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni / Rr. Kosovareve

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME