Apartament 2+1 ne Shitje te Hipoteka ne Tirane

 • 145.000€
,
shitje

Apartament 2+1 ne Shitje te Hipoteka ne Tirane

,
 • 145.000€

Details

 • Price: 145.000€
 • Size: 140 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Kompleksi Panorama, ish Hipoteka, shitet Apartament 2+1, siperfaqe totale 139.81 m2 nga te cilat 40.24 m2 jane verande, kati 6 me ashensor, bosh, parket, kondicioner. Apartamenti organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe veranda. Me Hipoteke. Orientimi Jug-Perendim.

Shitet 145 000 Euro

Address

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME