Apartament 2+1 ne shitje te Fusha e Aviacionit ne Tirane

 • 98.000€
7 Fusha Aviacionit, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament 2+1 ne shitje te Fusha e Aviacionit ne Tirane

7 Fusha Aviacionit, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 98.000€

Details

 • Price: 98.000€
 • Size: 78 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Fusha e Aviacionit, Rezidenca Turdiu, shitet Apartament 2+1, siperfaqja 78 m2 me Hipotek , kati 9 me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon. E sapo investuar dhe e arreduar me arkitekt. Orientimi Lindje- Perendim

Shitet 98 000 Euro

 • Address Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Fusha Aviacionit

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME