Apartament 2+1 ne Shitje te 21-Dhjetori ne Tirane

 • 83.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 83.000€

Details

 • Price: 83.000€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0594332490

Description

Rruga Muhamet Gjollesha, afer Neranxit, shitet Apartament 2+1, siperfaqe 75 m2, kati 4(fundit) ne pallat egzistues, i mobiluar, njera dhome me parket. Apartamenti organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, koridori, tualeti dhe ballkoni.Orientimi L-P

Shitet 83 000 Euro

 • Address Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME