Apartament 2+1 Ne Shitje Prane Rrethrrotullimit Te Fabrikes Se Miellit, Kompleks Ne Proces Ndertimi

, Rruga e Kosovareve

Details

 • Size: 97 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355676770475

Description

Ne nje nga zonat ne zhvillim te Tiranes, tek rrethrrotullimi i Fabrikes se Miellit, shitet apartament 2+1.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat ne proces ndertimi. Ka nje siperfaqe prej 97 m2 dhe organizohet ne:

Sallon
Kend gatimi
2 Dhoma gjumi
Tualet

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 dhe ka orientim nga lindja.
Punimet e pallatit jane cilesore, me fasade te ventiluar dhe standarte europiane.
Per me shume informacion na kontaktoni.

 • Address Rruga e Kosovareve
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj