Apartament 2+1 ne shitje prane Prokuroris se Tiranes ne Tirane

 • 68.000€
10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1 ne shitje prane Prokuroris se Tiranes ne Tirane

10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 68.000€

Details

 • Price: 68.000€
 • Size: 63 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Prane Prokuroris se Tiranes,afer me shkollen Hasan Vogli, ne nje zone me te gjitha fasilitetet, shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 63 m2 (58 m2 ne Hipotek), kati 3, pallat egzistues. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon te mbyllur me vetrat xhami ne te cilen eshte vendosur kuzhina. Apartamenti eshte i sapo rikonstruktuar i gjithe me parket AC5, instalime elektrike, hidraulike. Orientimi Lindje.

Shitet 68 000 Euro

 • Address Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 10 Rr. Durresit / Prokuroria

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME