Apartament 2+1 ne Shitje ne Yzberisht ne Tirane

 • 85.000€
6 Yzberisht / Misto Mame, Rruga 3 Deshmoret
shitje

Apartament 2+1 ne Shitje ne Yzberisht ne Tirane

6 Yzberisht / Misto Mame, Rruga 3 Deshmoret
 • 85.000€

Details

 • Price: 85.000€
 • Size: 103 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Yzberisht, prane palestres Unik, shitet Apartament 2+1, siperfaqja totale 102.7, kati i 2 me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. I gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket dhe i mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti disponon kontrat porosie. Hpoteka pritet te dale brenda muajt
Shitet 85 000 Euro

 • Address Rruga 3 Deshmoret
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME