Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Yzberisht

 • 110.000€
6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht
shitje

Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Yzberisht

6 Yzberisht / Misto Mame, Yzberisht
 • 110.000€

Details

 • Price: 110.000€
 • Size: 98 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355 69 952 3604

Description

Ne Yzberisht, ne rrugen “Thoma Koxhaj”, shitet apartament 2+1 me siperfaqe 98 m2, pallat i ri, kati 5, me hipoteke, ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar, me parket dhe organizohet me sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, kend gatimi, tualet. Eshte me sistem ngrohje kaldaje, oxhak, kondicioner.

Shitet 110000 euro

 • Address Yzberisht
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings
belarealestateal
 • belarealestateal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
belarealestateal
 • belarealestateal