Apartament 2+1 ne shitje ne Xhamllik ne Tirane

 • 72.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Qazim Vathi, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament 2+1 ne shitje ne Xhamllik ne Tirane

3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Qazim Vathi, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 72.000€

Details

 • Price: 72.000€
 • Size: 86 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Xhamllik, prane karburant Kastratit, shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 86 m2, ne proces hipotekimi, kati 5 pallat i ri, Ashensori eshte vendosur dhe ka ngel vetem per te vendosur kavot. Apartametni eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, me kondicioner. Orientimi me Diell.

Shitet 72 000 Euro

 • Address Qazim Vathi, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME