Apartament 2+1 ne shitje ne “SAN PIETRO” HOTEL & RESIDENCES

 • 118.000€
, San Pietro, Gjiri i Lalezit
shitje

Apartament 2+1 ne shitje ne “SAN PIETRO” HOTEL & RESIDENCES

, San Pietro, Gjiri i Lalezit
 • 118.000€

Details

 • Price: 118.000€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel:  ‭+355 69 605 4036‬

Description

Destinacioni me i ri turistik dhe rezidenciale ndodhet ne nje zone unike vetem 250 m nga deti, ne plazhin ranor te detit Adriatik, ne nje zone te paprekur nga turizmi masiv te rrethuar nga pishat e larta dhe me nje klime qe ofron 300 dite me diell.

Vendodhja e kompleksit eshte ideale per te jetuar shendetshem, ne privatesi, ne gjelberimin mes pishinave, ne ajer te paster, prane freskise se detit, vetem 40 KM nga Tirana, 35 KM nga aeroporti Nene Tereza edhe 260 KM nga Prishtina.

Residenca turistike do te ofroje sherbime, ambiente rekrekative, arkitekture moderne, infrastrukture te standarteve europiane, cilesi te larte ndertimi, siguri dhe administrim 24 ore, privatesi, gjelberim, mirembajtje elitare dhe jetesese ne komunitet.

Melia Hotel International do te jete pjese e San Pietro Resort. Prania e saj do ta ktheje San Pietro Resort ne nje destinacion ndërkombëtar.

Apartament ne shitje 2+1 buzë detit, me siperfaqe ndertimi 91.9 m2 netto (100.2 m2 brutto), ne katin e trete, me orientim lindje-jug-perendim. Ndodhet ne brezin e katert te apartamenteve. Apartamenti ofron ambientin e ndenjes + kuzhina, 2 dhoma gjumi, 2 tualete njeri me dritare dhe ballkoni.

Perfundon ne Qershor 2021.

Kontakt:  ‭+355 69 605 4036‬

Email: info@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones e te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/prona-ne-bregdet/ne-shitje/san-pietro-hotel-residences-10

 • Address San Pietro, Gjiri i Lalezit
 • City Gjiri Lalezit

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93