Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Rrugen E Kavajes (ID B12042) Tirane

 • 125.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Rrugen E Kavajes (ID B12042) Tirane

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 125.000€

Details

 • Price: 125.000€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0699523604

Features

Description

Ne rrugen e Kavajes,prane Globe shitet apartament 2+1, ne pallat te ri, kati 2, me hipoteke. Siperfaqe 100 m2, 2 dhoma, 1 banjo, ballkon, kuzhine dhe sallon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore me arkitekt, punime cilesore, elektroshtepiake te teknologjise se fundit, parket, ashensor, kondicioner, sistem kapot dhe chiller.

125000 euro

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes (ID B12042) Tirane

 • Address Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
belarealestateal
 • belarealestateal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
belarealestateal
 • belarealestateal