APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NË RRUGEN E BOGDANEVE, PRANË QENDRËS

 • 290.000€
7 Blloku Ambasadave / Inxh. Ndertimit, Rruga e Bogdanëve, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NË RRUGEN E BOGDANEVE, PRANË QENDRËS

7 Blloku Ambasadave / Inxh. Ndertimit, Rruga e Bogdanëve, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 290.000€

Details

 • Price: 290.000€
 • Size: 104 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355673044004

Description

Apartament 2+1 në shitje, me një vendodhje shumë të mirë, vetëm 5 minuta nga qendra e Tiranës dhe afër me dy akset kryesore siç është rruga Kavajes dhe rruga e Durrësit. Ndodhet në një zonë të preferuar, të qetë dhe ka pranë disa institucione arsimore, shoqërore dhe tregtare. Zona njihet për një gamë të gjërë dyqanesh, supermarketesh, bare, restorante, kopshte, cerdhe, sherbime të ndryshme etj.Objekti ku ndodhet apartamenti ofron cilësi ndërtimi, ashensorë, administrim shumë të mirë dhe mirëmbajtje.Apartamenti është i mirë organizuar, ofron punime shumë cilësore, sistem ngrohje-ftohje me Chiller me ujë, dyshemen me ngrohje, pajisjet e kuzhinës janë të firmës prestigjioze Smeg, parket druri shumë të mirë, ambazhuret të larë me flori dhe me gur zvarovski, perdet veneciane, dritaret me grila etj. Mobilimi është shumë luksoz dhe nga me cilesoret.Apartamenti në shitje 2+1 me sipërfaqe neto 104.69 m2 (119.8 m2 bruto) gjendet në katin e 5-të me orientimin lindje dhe me pamje shumë të mirë. Organizohet nga salloni, guzhina + ambient ngrënie, dy dhoma gjumi, dy tualete njeri prej te cileve me dritare dhe veranda. Shitet bashkë me mobilimin.

Me certifikatë pronësie.

Kontakt: +355673044004
Email: info@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones e te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne…-prane-qendres

 • Address Rruga e Bogdanëve, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Blloku Ambasadave / Inxh. Ndertimit

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93