Apartament 2+1 ne shitje ne Myslym Shyr ne Tirane

 • 172.000€
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament 2+1 ne shitje ne Myslym Shyr ne Tirane

7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 172.000€

Details

 • Price: 172.000€
 • Size: 123 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Myslym Shyri, prane shkolles Arben Broci, shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 123.5 m2, (102 Sip Neto), me Hipotek, kati 9 pallat i ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, me kondicioner ne cdo ambjent. Orientimi Lindje/Perendim. Apartametni Disponon edhe nje vend parkimi te mbyllur me Sip 15 m2 me nje vlere simbolike prej 10 000 Euro

Shitet 172 000 Euro bashke me postin e parkimit

 • Address Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME