Apartament 2+1 ne Shitje ne Laprak ne Tirane

 • 56.000€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Rruga Pandi Dardha, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament 2+1 ne Shitje ne Laprak ne Tirane

11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Rruga Pandi Dardha, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 56.000€

Details

 • Price: 56.000€
 • Size: 74 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Laprak, afer KMY, shitet Apartament 2+1, me siperfaqe 74 m2 me Hipotek, kati 6 (i fundit) ne pallat egzistues. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, me kondicioner. Orientimi me Diell.

Shitet 56 000 Euro

 • Address Rruga Pandi Dardha, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME