Apartament 2+1 ne shitje ne Kinostudio ne Tirane

 • 63.000€
4 Kinostudio / Porcelan, Rruga Aleksandër Moisiu, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1 ne shitje ne Kinostudio ne Tirane

4 Kinostudio / Porcelan, Rruga Aleksandër Moisiu, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 63.000€

Details

 • Price: 63.000€
 • Size: 85 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Kinostudio, prane komisariatit nr.4, shitet Apartament 2+1, me siperfaqe 85 m2, kati i 4 i nje pallati ekzistues. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Se fundmi eshte rikontruktuar, shtruar i gjithi me parket dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Shitet 63 000 Euro

 • Address Rruga Aleksandër Moisiu, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 4 Kinostudio / Porcelan

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME