Apartament 2+1 ne shitje ne Fresk ne Tirane

 • 69.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Rruga Shefqet Kuka, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament 2+1 ne shitje ne Fresk ne Tirane

3 Fresku / Linze / Dajt, Rruga Shefqet Kuka, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 69.000€

Details

 • Price: 69.000€
 • Size: 99 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Fresk, Rruga Shefqet Kuka, shitet Apartament 2+1, me siperfaqe 98.7 m2, me Hipotek, kati 5 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridorr dhe ballkon te bollshem. Apartamenti eshte i mobiluar, me kodicioner. Orientimi Jug/Lindje.

Shitet 69 000 Euro

 • Address Rruga Shefqet Kuka, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME