Apartament 2+1 ne shitje ne Fresk ne Tirane

 • 84.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Rruga Muhamet Deliu
shitje

Apartament 2+1 ne shitje ne Fresk ne Tirane

3 Fresku / Linze / Dajt, Rruga Muhamet Deliu
 • 84.000€

Details

 • Price: 84.000€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Fresk, prane restorant Freskut, shitet Apartament 2+1, me siperfaqe 120 m2 (112 m2. sip e brendshme), kati i 2 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti shitet bosh, vetem me k/bufe.
Disponon certifikate pronesie.

Shitet 84 000 Euro

 • Address Rruga Muhamet Deliu
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME