Apartament 2+1 ne shitje ne Fresk ne Tirane

 • 54.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Rruga Muhamet Deliu
shitje

Apartament 2+1 ne shitje ne Fresk ne Tirane

3 Fresku / Linze / Dajt, Rruga Muhamet Deliu
 • 54.000€

Details

 • Price: 54.000€
 • Size: 81 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Fresk, Rruga Muhamet Deliu, pran pikes se gazit Kastrati, shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 81 m2, me Hipotek, kati 1 pallat i ri. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, depo, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i sapo investuar, dhomat me parket.

Shitet 54 000 Euro

 • Address Rruga Muhamet Deliu
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME