Apartament 2+1 ne shitje ne Don Bosko ne Tirane

 • 124.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament 2+1 ne shitje ne Don Bosko ne Tirane

9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 124.000€

Details

 • Price: 124.000€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Don Bosko, Kompleksi Vizion Plus, shitet Apartament 2+1, siperfaqe 120 m2 me Hipotek, kati i 6 me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone, i gjithi me parket, kondicioner ne cdo dhome. Apartamenti eshte i investuar dhe i mobiluar ne menyre bashkekohore.

Shitet 124 000 Euro

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME