Apartament 2+1 ne shitje ne Astir ne Tirane

 • 72.000€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament 2+1 ne shitje ne Astir ne Tirane

6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 72.000€

Details

 • Price: 72.000€
 • Size: 96 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Astir, prane bar Oslo, shitet Apartament 2+1, me siperfaqe 96 m2 (65.4 m2 ne certifikate), kati i 2 me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi dhe tualet. Apartamenti eshte i shtruar i gjithi me parket dhe shitet i mobiluar si ne foto.

Shitet 72 000 Euro

 • Address Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME