Apartament 2+1 ne shitje ne Ali dem te Rezidenca ALESIO2014

 • 100.250€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament 2+1 ne shitje ne Ali dem te Rezidenca ALESIO2014

1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 100.250€

Details

 • Price: 100.250€
 • Size: 118 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0604332490

Description

Ali Demi, Rezidenca ALESIO2014, shitet Apartament 2+1, siperfaqe 118m2, kati 2 me ashensor ne nje pallat te ri ne ndertim.Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi , 2 tualete , koridori dhe ballkoni.

Shitet 100 250 Euro

 • Address Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME