APARTAMENT 2+1 NE SHITJE MBRAPA MINISTRISE SE JASHTME

 • 118.000€
3 Ministria e jashtme / Brryli, Rruga Vllazen Huta
shitje

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE MBRAPA MINISTRISE SE JASHTME

3 Ministria e jashtme / Brryli, Rruga Vllazen Huta
 • 118.000€

Details

 • Price: 118.000€
 • Size: 102 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355672043899

Description

RRUGA “VLLAZEN HUTA”

Apartament në shitje në një pallat të ri tepër cilësor, vendodhja e të cilit është fare pranë qendrës, afer me Ministrine e Jashtme, Sherbimin Kombëtar të Punësimit, Komisariati i Policise Nr. 1, etj. Është një zone mjaft e qetë dhe e sigurte, me trafik jo të rënduar, me akses shumë të lehtë për në qendër, në unazë dhe në rrugen “Hoxha Tahsim”. Zona ka një rrjet të mirefillte tregtar, shoqeror e shkollor. Është fare prane qendres dhe zones me vlere të shtuar Pazarit të ri, vetem 5 min ecje.Godina ku gjendet apartamenti është pallat i ri, ka dy ashensore, shkallë të bollshme, parkim poshte tij, shesh lojrash per femijet dhe administrim shume te mire.
Apartament në shitje 2+1 me siperfaqe neto 86 m2 (102 m2 bruto), kati 3-të teknik me orientimin jug-perëndim. Ofron një dhome ndenje dhe ngrenie, kuzhina e vecante, dy dhoma gjumi, nje tualet, korridor dhe ballkon. Është i mirë organizuar dhe format e ambienteve te ndenjes dhe të dhomave te gjumit janë të rregullta.

Apartamenti shitet i mobiluar, me ajer të kondicionuar ne cdo dhome.

Me certifikate pronesie.

Kontakt: +355672043899

Email: info@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones e te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne…ise-se-jashtme

 • Address Rruga Vllazen Huta
 • City Tirane
 • Area 3 Ministria e jashtme / Brryli

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93