Apartament 2+1 ne Shitje

 • 94.000€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Kthesa e Kamzes
shitje
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Kthesa e Kamzes
 • 94.000€

Details

 • Price: 94.000€
 • Size: 94 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355674050144

Description

Shitet apartament 2+1 ne rrugen 29 Nentori, prane ish- Sheshit Shqiponja.

Organizohet ne sallon ndenje bashke me kendin e gatimit,dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Per me shume informacion na kontaktoni!

 • Address Kthesa e Kamzes
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings
RV_AP
 • RV_AP

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
RV_AP
 • RV_AP