Apartament 2+1 në shitje, Kompleksi Kontakt

 • 1.350.000€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Kompleksi Kontakt, Tirane
shitje
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Kompleksi Kontakt, Tirane
 • 1.350.000€

Details

 • Price: 1.350.000€
 • Size: 79 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 10
 • Mob / Tel: 0693727199

Description

Apartamenti ndodhet tek Kompleksi Kontakt prane 21 Dhjetorit.

Informacion i pergjithshem:

 • Siperfaqe bruto 79.2 m2.
 • Siperfaqe neto 70.3 m2.
 • Kati i 10.

Organizimi:

 • Ambjent ndenje + Gatimi
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualet
 • Ballkon

Te dhena te tjera:

 • Apartamenti eshte nje ndertimi me ashensor.
 • Shitet bosh.
 • Shtruar me parket.
 • Orientimi Jug-Lindje.
 • Dokumentacion i rregullt hipotekor.
 • Zone teper e preferuar dhe e qete per banim e cila te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme ne nje kohe te shkurter.

Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni!

 • Address Kompleksi Kontakt, Tirane
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania