Apartament 2+1 Ne Shitje Afer Vasil Shantos

 • 95.000€
, Vasil Shanto

Details

 • Price: 95.000€
 • Size: 76 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355676770475

Description

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 76.5 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues. Organizohet ne:

Sallon
Kend gatimi
2 Dhoma gjumi
Tualet
Ballkon

Apartamenti eshte i rinovuar ne vitet e fundit dhe shitet i mobiluar. Ka orientim juglindje.
Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Eshte nje mundesi shume e mire investimi.

Per me shume informacion na kontaktoni.

 • Address Vasil Shanto
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merita Lleshaj
 • Merita Lleshaj