Apartament 2+1 ne shitje afer gjimnazit Partizani

 • 127.000€
8 Selvia / Rr. e Dibres, 4 Deshmoret, Rruga 4 Dëshmorët, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament 2+1 ne shitje afer gjimnazit Partizani

8 Selvia / Rr. e Dibres, 4 Deshmoret, Rruga 4 Dëshmorët, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 127.000€

Details

 • Price: 127.000€
 • Size: 102 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Rruga 4 Deshmoret, afer gjimnazit Partizani, shitet Apartament 2+1, me siperfaqe 102 m2 (92 m2 neto), kati i 2 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga nje korridor shperndares, soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Shitet i mobiluar si ne foto.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Orientimi Jug

Shitet 127 000 Euro

 • Address 4 Deshmoret, Rruga 4 Dëshmorët, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia