APARTAMENT 2+1 NE SHITJE 50 METRA NGA RING CENTER

 • 149.000€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi,
shitje

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE 50 METRA NGA RING CENTER

9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi,
 • 149.000€

Details

 • Price: 149.000€
 • Size: 123 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355696054036

Description

Kompleksi i ri i banimit Foleja e Gjelbër, ka një vendodhje shumë të mirë pranë sheshit Rilindja (Zogu i Zi). Ofron cilësinë e të jetuarit, standartin e ri të banesës dhe komoditetin duke qënë afër institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare, këndeve të lojrave etj. Fare pranë qëndrës aty ku kryqëzohen disa rrugë kryesore të unazës së vogël, e bën ndër zonat më të preferuara e të kërkuara të Tiranës.

Pallati ku ndodhet apartamenti 2+1 në shitje ka 8 kate, 1 kat dyqane plus sherbime, 3 kate parkim dhe me 7 hyrje në kat. Objekti do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, 2 ashensorë, fasadë të ventiluar me pllake, termoizolim, shkallët e përbashkëta të ndriçuara me dritare, mirëmbajtje, shërbime etj.

Apartament në shitje 2+1 me sipërfaqe neto 107.4 m2 ( 123.9 m2 sipërfaqe totale ndërtimi) pozicionuar në katin 3 nga toka me orientimin nga jugu. Organizohet me 1 dhomë ndënje + guzhinë,  2 dhoma gjumi njëra prej të cilave ka tualet me dritare brenda, 1 tualet tjetër, 1 depo dhe një ballkon. Apartamenti është i mirëoganizuar, me një pamje shumë të mirë të zonës dhe me rifinitura cilësore.

Përfundon brenda 2020

Kontakt: ‭+355 69 605 4036‬

Per me shume detaje rreth prones dhe te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/ne-shitje/50-metra-nga-ring-center

Address

 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93