APARTAMENT 2+1, NE RRUGEN KODRA E DIELLIT

 • 188.000€
, Kodra e Diellit Residence

Details

 • Price: 188.000€
 • Size: 95 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4

Description

Apartamenti ndodhet te Rruga Kodra e Diellit, shume afer hyrjes se rezidences. Ka orientim Jug Perendim dhe ka ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites.

Informacion Teknik:
– Sipërfaqe Bruto: 95 m2
– Sipërfaqe Neto: 84.13 m2
– Kati i 4 teknik,
– Ashensor

Organizimi:
– Korridor shpërndarës
– Ambient ndenjie dhe gatimi
– 2 Dhoma Gjumi
– Tualet me aspirim qëndror
– dy ballkone

Apartamenti shitet i investuar dhe totalisht i mobiluar. Ndodhet në një zonë me shumë facilitete dhe ofron një jetesë mjaft komode.
Apartamenti shitet edhe me kredi.

Për më tepër informacione më kontaktoni!

 • Address Kodra e Diellit Residence
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Century 21 Impact
 • Century 21 Impact