Apartament 2+1 Ne Kompleksin Mangalem21

 • 57.000€
, Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament 2+1 Ne Kompleksin Mangalem21

, Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 57.000€

Details

 • Price: 57.000€
 • Size: 76 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0698822028

Description

Apartament 2+1, me sipërfaqe 76 m2, me orientim midis Jugut dhe Lindjes. Hyrja e apartamentit të fton në korridorin e tij, ku në të majtë gjendet tualeti dhe në të djathtë dhoma e gjumit e përshtatshme për një person me dritare të orjentuar nga Jugu. Në vazhdimësi të koridorit përballesh me ambjentin e gatimit, për të vazhduar më tej në këndin e ngrënies dhë atë të ndenjes, të cilat ndriçohen nga dritare të orjentuara nga Jugu. Dhoma matrimoniale është e pozicionuar në fund me dritare nga Lindja dhe dalje në llozhën e orjentuar nga Jugu.

 • Address Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Esi Kontakt.al

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Esi Kontakt.al
 • Esi Kontakt.al