Apartament 2+1 me qira tek Stacioni i Trenit

 • 280€
, Stacioni i Trenit, Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1 me qira tek Stacioni i Trenit

, Stacioni i Trenit, Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 280€

Details

 • Price: 280€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0693741078

Description

Stacioni i Trenit prane Maternitetit jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 80 m2, kati 3 ne pallat ekzistues.  Apartamenti organizohet nga dhoma e ndenjes, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe 1 tualet. Jepet i mobiluar si ne foto.

Jepet me qira 35000 Leke ne Muaj

 • Address Stacioni i Trenit, Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Anita
 • Anita