Apartament 2+1 me qira te Stadiumi Air Albania

 • 600€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga Dervish Hima, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1 me qira te Stadiumi Air Albania

2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga Dervish Hima, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Rruga Dervish Hima, prane Stadiumit Air Albania, jepet me qira Apartament 2+1, siperfaqja 110 m2, kati i 4 banim ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno +ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, korridor, ballkon dhe 2 tualete. Ofrohet i mobiluar si ne foto, ka sistem ngrohje/ftohje. Orientimi Perendim. Ne cmim eshte i perfshire edhe nje garazh me siperfaqe 25 m2, ne katin -1.

Jepet me qira 600 Euro ne Muaj

 • Address Rruga Dervish Hima, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia