Apartament 2+1 me qira te Stadiumi Air Albania ne Tirane

 • 600€
2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi, Rruga Dervish Hima, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1 me qira te Stadiumi Air Albania ne Tirane

2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi, Rruga Dervish Hima, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Rruga Dervish Hima, prane Stadiumit Air Albania, jepet me qira Apartament 2+1, siperfaqja 110 m2, kati 4 banim, pallat i ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno +ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, korridor, ballkon dhe 2 tualete. Ofrohet e mobiluar, ka sistem ngrohje/ftohje. Orientimi nga Perendimi. Ne cmim eshte i perfshire edhe nje garazh me siperfaqe 25 m2, ne katin -1.
 
Jepet me qera 600 Euro ne Muaj
 • Address Rruga Dervish Hima, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME