Apartament 2+1 me qira te Sheshi Wilson

 • 280€
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Sheshi Willson, Rruga Sulejman Delvina, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1 me qira te Sheshi Wilson

5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Sheshi Willson, Rruga Sulejman Delvina, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 280€

Details

 • Price: 280€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Sheshi Wilson, prane shkolles Petro Nini Luarasi, jepet me qira Apartament 2+1, me siperfaqe 100 m2, kati i 3 me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. E mobiluar si ne foto, me kondicioner.

jepet me qira 35.000 leke ne muaj

 • Address Sheshi Willson, Rruga Sulejman Delvina, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia