Apartament 2+1 me qira te Sheshi Wilson ne Tirane

 • 450€
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Rruga Sami Frashëri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1 me qira te Sheshi Wilson ne Tirane

5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Rruga Sami Frashëri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Sheshi Wilson, jepet me qira Apartament 2+1, me siperfaqe 110 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 me ashensor dhe eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi te shtruara me parket, 2 tualete dhe 1 ballkon.
Apartamenti eshte i mobiluar si ne foto, me kondicioner.

Jepet me qira 450 Euro ne muaj

 • Address Rruga Sami Frashëri, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME