Apartament 2+1 me qira te Rruga Siri Kodra ne Tirane

 • 350€
8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Rruga Siri Kodra, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1 me qira te Rruga Siri Kodra ne Tirane

8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Rruga Siri Kodra, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Rruga Siri Kodra, prane Dispancerise, jepet me qira Apartament 2+1, me siperfaqe 60 m2, kati i 2 i nje pallati ekzistues. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi dhe tualet. Jepet i mobiluar si ne foto, me kondicioner dhe i shtruar me parket.
Ne cmim perfshihet interneti dhe vendparkimi.

Jepet me qira 350 Euro ne muaj

 • Address Rruga Siri Kodra, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME