Apartament 2+1 me qira te rruga Him Kolli

 • 700€
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1 me qira te rruga Him Kolli

7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 114 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Midis rruges se Kavajes dhe Myslym Shyrit, ne rrugen Him Kolli, jepet me qira apartament 2+1, me siperfaqe 114 m2, kati i 4 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, depo, korridor dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, shtruar i gjithe me parket, me kondicioner. Orientimi Perendim.

Jepet me qira 700 euro ne muaj (i diskutueshem) me taksa te perfshira ne cmim.

 • Address Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia