Apartament 2+1 me qira te Rruga Ferit Xhajko ne Tirane

 • 330€
8 Medreseja / Tregu Industrial, Rruga Ferit Xhajko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1 me qira te Rruga Ferit Xhajko ne Tirane

8 Medreseja / Tregu Industrial, Rruga Ferit Xhajko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 330€

Details

 • Price: 330€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Rruga Ferit Xhajko, prane Ish Restorant Durresit, jepet me qira Apartament 2+1, me siperfaqe 110 m2, kati i 5  banim ne nje pallat te ri. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ofrohet i mobiluar si ne foto, me kondicioner.

Jepet me qira 330 Euro ne muaj

 • Address Rruga Ferit Xhajko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Medreseja / Tregu Industrial

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME