Apartament 2+1 me qira te Rruga e Kavajes ne Tirane

 • 450€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1 me qira te Rruga e Kavajes ne Tirane

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Rruga e Kavajes, ish parku autobuzave, prane Kompleksit Delijorgji, jepet me qira Apartament 2+1, me siperfaqe 110 m2, kati 6 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno + ambienti i gatimit, dy dhoma gjumi, koridor, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ofrohet i mobiluar.

Jepet me qira 450 Euro ne Muaj

 • Address Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME