Apartament 2+1 me qira te rruga e Elbasanit, afer Luarasit

 • 300€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, rruga e elbasanit
qera

Apartament 2+1 me qira te rruga e Elbasanit, afer Luarasit

2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, rruga e elbasanit
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Rruga e Elbasanit, afer Fakultetit te Gjuheve te Huaja, jepet me qira Apartament 2+1, me siperfaqe 75 m2, kati i 3, i mobiluar si ne foto, me kondicionere ne cdo ambient. Apartamenti organizohet nga kuzhina, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni

Jepet me qira 300 euro ne muaj

 • Address rruga e elbasanit
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia