Apartament 2+1 me qira te rruga e Elbasanit, afer 7 xhuxhave

 • 450€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, rruga e elbasanit
qera

Apartament 2+1 me qira te rruga e Elbasanit, afer 7 xhuxhave

2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, rruga e elbasanit
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Rruga e Elbasanit, te 7 Xhuxhat, jepet me qira apartament 2+1, me siperfaqe 70 m2, kati i 3 ne pallat ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, shtruar i gjithe me parket dhe me kondicioner.
Vend parkim i perfshire ne cmim.
Paradhenie qiraja e muajit te pare, qiraja e muajit te fundit dhe nje qira garanci.

Jepet me qira 450 Euro ne Muaj

 • Address rruga e elbasanit
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia