Apartament 2+1 me qira te rruga e Barrikadave

 • 350€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1 me qira te rruga e Barrikadave

2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 111 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Rruga e Barrikadave, prane Gjimnazit Sami Frasheri, jepet me qira apartament 2+1, me siperfaqe 111 m2. kati i 9 me ashensor. Organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe tualet. Ofrohet i mobiluar si ne foto

Jepet me qira 350 euro ne muaj

 • Address Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia