Apartament 2+1 me qira te Pazari i Ri, afer Zyres se Punes

 • 270€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga Tefta Tashko Koco, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1 me qira te Pazari i Ri, afer Zyres se Punes

2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga Tefta Tashko Koco, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 270€

Details

 • Price: 270€
 • Size: 76 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Pazari i ri, prane Zyres se Punes, jepet me qira apartament 2+1, me siperfaqe 76 m2, kati i 3 ne pallat ekzistues. Apartamenti organizohet nga soxhorno, kuzhine me vete, 2 dhoma gjumi, ballkon dhe tualet. Apartamenti jepet i mobiluar si ne foto, me kondicioner.

Jepet me qira 35.000 leke ne muaj

 • Address Rruga Tefta Tashko Koco, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia