Apartament 2+1 me qira te Liqeni i Thate ne Tirane

 • 650€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Rruga Peti, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera

Apartament 2+1 me qira te Liqeni i Thate ne Tirane

5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Rruga Peti, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 650€

Details

 • Price: 650€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Liqeni i Thate, Rruga Peti, jepet me qira Apartament 2+1, me siperfaqe 105 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 me ashensor dhe organizohet nga soxhorno+ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Ne nje nga zonat me te qeta, i arreduar ne menyre moderne dhe i shtruar i gjithi me parket, apartamenti ofron kushtet e duhura per nje jetese komode.

Jepet me qira 650 Euro ne muaj

 • Address Rruga Peti, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME